Sākusies pēdējā projekta nedēļa

Sākusies pēdējā projekta nedēļa

Hei, hei, jaunieti!

Sākusies pēdējā projekta nedēļa. Šī nedēļā sākās ar Testu dienu- kurā iečekojām treneru un bērnu fizisko sagatavotību,

bet pārējā nedēļas saļā- mēs skrituļslidojam!

Šajā nedēļā mums pievienojās arī 17 gadīgais Marts Vanags, kuru arī nointervējām :

  • No kurienes par mums uzzināji?

Par šo iespēju man pastāstija draudzene. Viņa ļoti labi māk skrituļslidot, izstāstīja ka te piedāvā patrenēties, un es arī padomāju- ka ja var iemācīties, jāizmanto iespēja!

  • Vai Tev jau bija iepriekšējas priekšzināšanas skrituļslidošanā?

Es biju slidojis ar parastajām slidām, bet sen jau, ar skrituļslidām iepriekš mēģināju vienu reizi. Man ne pārāk sanāca, bet gribas iemācīties labāk.

  • Kā Tev patika treniņš?

Man patika- jo bija iespēja piedalīties bez maksas, un arī skrituļslidas iepriekš bija jāpiesaka, bet par tām nekas nebija jāmaksā. Pirmajā dienā nezināju, ka jāpiesaka- bet nebija mans izmērs, tad to treniņu nācās izlaist, bet otrajā reizē bija, un treniņš bija gandrīz divas stundas.

  • Vai bija grūti izturēt divas stundas?

Sanāca ka pirmajā reizē slidas bija par lielu, biju pasūtījis nepareizo izmēru, tad bija grūtāk. Bet nākamajā reizē jau bija labi. Nedaudz ir problēma atrast līdzsvaru, bet kritieni ko mācījāmies- man sanāca, nebija sāpīgi krist ar ceļusargiem un cimdiem. Treniņš bija ļoti dažāds, un tāpēc visu laiku bija jādara kaut kas cits, nebija laika domāt vai ir grūti vai nav.

  • Vai Tev bija brīvs, vai speciāli meklēji iespēju piedalīties?

Jūnijā, jūlijā es strādāju, pa vasaru, tagad, augusts bija brīvs. Bet tur laikam iepriekš notika citi treniņi un tik labi slidot nemācēju, tāpēc pieteicos tikai uz skrituļslidošanas apmācību. Sanāk diezgan labā laikā- jo var izgulēties un tad piedalīties un tad vēl vakarā aiziet uz kino vai kur citur.

  • Vai Tu varētu ieteikt šos treniņus saviem vienaudžiem?

Jā, kāpēc ne? Ir interesanti, un otrajā reizē jau spēlējām arī inline hokeju, pamēģinājām arī rolbolu. Domāju, ka būšu gatavs piedalīties arī turnīrā, sestdien.

 

Skrituļslidošanas apmācība vēl pēdējo dienu, bet sestdien, 25.augustā- projekta noslēgums!

Aicinām noslēguma turnīrā piedalīties visus bērnus un viņu vecākus, kas piedalījās mūsu projektā šo mēnešu laikā. Turnīrs notiks- līs vai snigs.

Tiekamies skrituļslidošanas treniņā- piektdien, 24.augustā, un sezonas noslēguma turnīrā- 25.augustā!