Noslēgusies otrā testu diena

Noslēgusies otrā testu diena

20.augustā, Mežaparkā notika otrā testu diena.

Šoreiz kā jau sezonas noslēgumā- bērni bija diezgan maz, tikai 6, un tāpēc lai jautrāk- arī treneri nolēma – kopā ar bērniem – pārbaudīt savu fizisko sagatavotību.

Pasākums izdevās visai ģimenisks- bērni tika iesaistīti rezultātu uzskaitē, mērījumos, un visi kopā kolosāli pavadīja treniņu- ar noslēgumu kafejnīcā, kurā visi uzēda saldējumu kādu sirds kāroja.

No treneriem- labākos rezultātus vairākās disciplīnās uzrādīja treneris Māris, pietupienos – Ineta, bet atspolē – Vendija.

No bērniem:

Andrejam rekords pietupienos (31x= 30 sekundēs) un 30m skrējienā – (4:27 sek.), otrā vieta atspolē, kā arī par 30 sekundēm uzlabots ‘’plankas’’ (balstā guļus)- iepriekšējais rekords- šoreiz puisis noturējās jau 4 minūtes!

Krīvam- otrā vieta 30m skrējienā, tālākais lēciens no vietas (1,71m), un labākais rezultāts plankā- 4 minūtes, 30 sekundes.

Kuši- labākais rezultāts atspiedienos (32x), un labākais meiteņu rezultāts 30m skrējienā (5:22).

Melānija ar planku 3 minūtes un 19 sekundes- ieguva meiteņu labāko rezultātu plankingā.

Un protams jāatzīmē mazā māsa Dārta, kurai tikai pieci gadiņi, bet kura arī piedalījās visās sacensībās, un arī lielākajā izaicinājumā – atspoles skrējienā.

PALDIES VISIEM KAS PIEDALĪJĀS, bija forša diena par spīti tam ka beigās uzlija arī lietutiņš!

No rītdienas (21, 22, 23, 24.08) – skrituļslidošanas apmācības no plkst. 13.00-15.00, ar iepriekšēju pieteikšanos tiem kuriem nepieciešamas slidas. Viss tāpat – joprojām – BEZ MAKSAS.

25.augustā, noslēgums- aicinām piedalīties un ņemt aktīvu dalību inline hokeja turnīrā arī vecākiem!

Projektu atbalsta Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments.