BRĪVDABAS TRENIŅI TURPINĀS!

BRĪVDABAS TRENIŅI TURPINĀS!

Arī šajās pēdējās projekta nedēļās, iespēja pievienoties gan agrākajiem jauniešiem un bērniem, gan jaunajiem sportistiem- lai pirms skolas sākuma vēl patrenētos un uzspēlētu hokeju.

20.augustā plānota pēdējā šī projekta ”testu diena”. Tā ir diena, kurā divu stundu garumā notiks dažādas sportiskās aktivitātes – fiziskajās pārbaudēs. Šajā dienā inline hokejs netiek spēlēts, bet tiek skriets, lekts un tiek veikti mērījumi. Testi ir labs pamats izdarīt secinājumus par bērnu progresu un sasniegumiem vasaras laikā.

25.augustā savukārt- plānojas pēdējais pasākums-  inline hokeja turnīrs ar vecāku piedalīšanos. Šeit aicināsim vecākus iesaistīties arī spēlēs, un protams, izrunāt projekta gaitu, uzklausīt rekomendācijas un ieteikumus. Un protams- būs svētku klinģeris pasākuma noslēgumā.

Esam ļoti gandarīti ar šo projektu un pateicamies Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentam, par to ka mums noticēja, par to, ka deva iespēju Rīgas jauniešiem apmeklēt bezmaksas treniņus un aktivitātes.